نمونه کار سئو سایت نوین طرح

سئو سایت نوین طرح  یکی از نمونه کار های سئو سایت در کرج شرکت دیجیتال مارکتینگ درخشان شو میباشد؛ که باز طراحی این سایت در اردیبهشت ۱۴۰۲ توسط تیم طراحی سایت ما انجام گردید که یکی از نمونه کار های طراحی سایت در کرج شرکت درخشان شو نیز میباشد و همزمان قرارداد سئو سایت نیز بسته شد.

طبق این قرارداد شرکت درخشان شو متعهد شد که بر روی کلمات انتخابی کارفرما فعالیت سئو (on page seo – off page seo – technical seo) انجام بدهد و کلمات انتخابی کارفرما را به صفحه اول گوگل برساند.

بخشی از فعالیت های انجام شده بر روی سئو سایت نوین طرح

 • پیاده سازی استراتژی با جدیدترین تکنیک های سئو
 • تولید محتوا و سئو محتوا (on page seo)
 • لینکسازی خارجی (off page seo)
 • لینکسازی داخلی
 • پایه گذاری شده بر اصول قوانین و الگوریتم های جدید گوگل
 • بهینه سازی کدهای سایت
 • افزایش سرعت لود سایت
 • افزایش قدرت ایندکس سایت
 • افزایش ضریب قرار گیری پست های سایت در صفحه اول گوگل
 • و … .

درباره سایت نوین طرح

توضیحی که سایت نوین طرح در مورد زمینه کاری خود میدهد:

تعهد، تخصص و پیشرو بودن سه رکن اساسی است که ما را در گروه مهندسین نوین طرح گرد هم آورده تا بتوانیم با استفاده از دانش روز طراحی و مدیریت ساخت ، خدمات تخصصی در زمینه طراحی ، تهیه مدارک مهندسی و مدیریت ساخت تاسیسات ساختمانی و صنعتی به کارفرمایان محترم ارائه دهیم؛ و از این رو در پیشرفت صنعت ساختمان کشورمان سهیم باشیم.

پشتیبانی از پروژه تا پایان فرآیند ساخت و حتی فراتر از آن در فاز بهره برداری از آن تعهد مجموعه ماست. ما با بررسی و الگو برداری از پروژه های شاخص بین المللی همواره سعی بر آن داریم که خروجی های مجموعه را هم تراز با سطح کیفی بین المللی ارائه دهیم.

تکنولوژی های بکار رفته در سایت نوین طرح

سایت نوین طرح با استفاده از  cms وردپرس (که بر پایه زبان برنامه نویسی php میباشد) با استفاده از قالب اکسترا طراحی شده است. در این سایت از پلاگین یواست سئو به عنوان افزونه سئو و از پلاگین wp-rocket برای بهینه سازی سرعت سایت استفاده شده است.

هدف از سئو سایت نوین طرح

هدف از سئو برای سایت های مختلف، متفاوت میباشد که این اهداف شامل موارد زیر میباشد:

 • افزایش میزان شناخت افراد از برند که از آن با عنوان برندینگ یاد میکنند.
 • افزایش میزان شناخت رقبا (همکاران) در این مورد هدف بر افزایش اعتبار یک شرکت متمرکز شده است.
 • افزایش میزان فروش: این هدف یکی از مهمترین و پر طرفدارترین اهداف از سئو میباشد که در این مورد سایت کارفرما با افزایش رتبه و بهبود جایگاه کلمات، ترافیک هدفمند بیشتری وارد سایت خود کرده که در نتیجه ی آن افزایش فروش اتفاق میوفتد. این مدل از سئو بیشتر برای سایت های فروشگاهی به کار میاید.
 • افزایش میزان تماس: این مدل از سئو مخصوصی سایت های خدماتی و شرکتی میباشد که مشتری و کاربران این صنایع از طریق تماس با آنها ارتباط میگیرند. در این نوع سئو بیشتر بر روی دکمه و راه های ارتباطی مثل صفحه ارتباط با ما و فرم های تماس انجام میشود.
 • افزایش ترافیک: این مدل از سئو معمولا برای سایت های خبری و سایت هایی مثل سایت های موزیک که درآمدزایی آنها از طریق تبلیغات میباشد، مناسب میباشد. این سایت ها تمامی تلاش خود را میکنند که ترافیک بیشتری از طریق موتور جستوجوگر گوگل وارد سایت خود کنند تا از طریق فروش تبلیغات، درآمد بیشتری به دست بیاورند.

هدف اصلی کارفرمای سایت نوین طرح از فعالیت سئو، اطلاع رسانی دانش های پایه در زمینه کاری خود (برندینگ)و جذب مشتری های بیشتر بوده است. این سایت توانسته است با قرار گرفتن کلمات کلیدی مربوطه به زمینه شغلی در صفحه اول گوگل، محدوده مشتریان خود را در فضای مجازی ارتقا دهد و مشتریان خود را چند برابر کند.

چالش های سئو سایت نوین طرح

یکی از چالش های اصلی سایت نوین طرح، میزان بالای صفحات داپلیکت (cannibalization) در سرپ و میزان خطاهای زیاد در سرچ کنسول بود که تیم سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ درخشان شو توانست به خوبی از عهده این چالش بر بیاید و تمامی مشکل ها را رفع نماید.

گزارش گیری سایت نوین طرح

گزارش سئو تیم دیجیتال مارکتینگ درخشان شو به صورت ماهانه میباشد که در این گزارش تمامی فعالیت های ماه گذشته به اختصار توضیح داده میشود. همچنین در بخش بعدی گزارش به صورت خلاصه فعالیت هایی که در ماه آینده قرار است بر روی سایت کارفرما انجام بشود. همچنین وضعیت کلمات کلیدی درخواست شده توسط کارفرما در پایان هر گزارش به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد. همچنین در هر زمان که نیاز به اطلاع بیشتر یا مشاوره بوده، تیم فنی با کارفما جلسات آنلاین (ویدو کنفرانیس) یا جلسات تلفنی برقرار کرده است تا چالش به سرعت برای کارفما برطرف بشود.