دنیای درخشان

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان

شرکت دنیای درخشان در انواع زمینه های طراح سایت، سئو سایت، عکاسی (صنعتی و مدلینگ)، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ دیجیتال، طراح موشن گرافی، لوگو موشن، صداگذاری و نریشن، تیزر تبلیفاتی، موزیک اختصاصی و اینستاگرام خدمات تخصصی  ارائه می دهد. 

طراحی سایت

در دنیای مدرن امروز برای رونق کسب و کارها نیاز به وجود سایت بطور محسوسی ضروری محسوب می شود .  تیم مجرب دنیای درخشان از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا برای خدمات طراحی سایت مشتریان خود بهره می گیرد .

سئو سایت

اگرفرض کنیم شما وبسایتی دارید که مدتهاست، طراحی شده است؛ اما شما هیچ فروشی یا زنگ خوری از طریق سایت ندارید! فکر می کنید، مشکل از کجاست ؟ شما باید سایت خود را سئو کنید! سئو چیست؟ سئو به مجموعه فرایندی گفته می شود، که سبب  می شود رتبه ی سایت در لیست نتایج موتورهای جستجوگر بهبود و ارتقاء  یابد . زمانی که شما بخشی  از صفحه اول گوگل باشید به صورت خودکارو البته بطور چشم گیری  فروش و زنگ خور شما چندین برابر میشود  لذا در آمد زایی با حداقل هزینه از طریق سئو محقق می شود.

عکاسی

آفریدن تصویری چشمگیر و ترغیبِ مخاطب به خریدِ محصول یا استفاده از خدمات نتیجه ی یک عکاسی موفق است .اکثر کسب و کارهای موفق امروز از مزایای عکاسی حرفه ای باخبرند  و اثر آن بر روند فروش را بطور کامل درک کرده اند

دنیای درخشان با بهره گیری از تیم حرفه ای عکاسی خود ـــ که با ابزار کاملا مدرن و تکنولوژیک دست به اقدام می زندـــ ،تصاویری اثر گذار از محصول و خدمات شما خلق می کند ، که قطعا میتواند تاثیری ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد کند .

انواع خدمات عکاسی ما عبارت اند از:

 • عکاسی صنعتی
 • عکاسی تبلیغاتی
 • عکاسی سمینار و کنفرانس ها
 • عکاسی پوشاک
 • عکاسی خودرو
 • عکاسی مدلینگ
 • عکاسی مواد غذایی

طراحی لوگو

در دنیای درخشان طراحی لوگو براساس استانداردهای جهانی انجام می شود. توجه داشته باشید ، یک لوگو با استفاده از نشانه، نماد یا علامت، ماهیت و هویت  یک کسب و کار یا محصول رو مشخص می کند، لذا خدمات بازسازی،بروزرسانی و استاندارد سازی لوگو در مجموعه ی دنیای درخشان با وسواس خاصی صورت  می گیرد، لوگوی خلق شده ، قابلیت ثبت نیز دارد.

طراحی لوگو به  7دسته ی اصلی تقسیم می شود :

 • Monogram logos or letter marks
 • Word marks or logotypes
 • Pictorial marks or logo symbols
 • Abstract logo marks
 • Mascots
 • Combination Mark logo
 • The emblem logo

طراحی کاتالوگ دیجیتال

یکی از مدرن ترین  و جذاب ترین  امکان ها برای معرفی محصول و خدمات؛ طراحی کاتالوگ دیجیتال می باشد.کادر مجرب دنیای درخشان  براساس  درخواست و سلیقه ی صاحبان کسب و کارها  با توجه به نوع محصول و خدمات آنها برایشان  کاتالوگ دیجیتال طراحی می کند .

طراحی موشن گرافی

طبق تحقیقات تیم دنیای درخشان  90 درصد انتقال محتوا از طریق تصویر است و ذهن 60 هزار بار تصویر را سریع تر از متن تحلیل و ذخیره میکند.جالب است بدانید بیش از 85 درصد مشتریان کسب و کارها بعد از مشاهده ویدئو تبلیغاتی، آن محصول را خریداری میکنند .تولید محتوا به صورت موشن گرافی  بدلیل جذابیت های بالای بصری ابزار بسیار تاثیر گذاری برای ایده های تبلیغاتی و تولید محتواهای تصویری و متحرک است.مجموعه ی دنیای درخشان با کادری مجرب شما را در این امر تمام و کمال یاری می کند .

صداگذاری و نریشن

(narration) به معنای گویندگی، هنر تبدیل متون مختلف به کلامی تاثیرگذار است؛ به گونه‌ای که اطلاعات مفید و مورد نیاز را در زمانی کوتاه و کاملا کاربردی به مخاطب منتقل دهد. در بسیاری از موارد مخاطب ما علاقه‌ای به خواندن متن ندارد و این مسئله ممکن است باعث شود مخاطب، بسیاری از مطالب مهم را به راحتی از دست دهد.

 • نریشن با روایت یک قصه و توضیحات کلامی، باعث جذب ناخودآگاه مخاطب می‌شود. بازاریابی شنیداری جزء بهترین و موثرترین انواع بازاریابی محسوب می‌شود که هیچ کسب و کاری نباید از قدرت آن غافل شود. درنتیجه می‌توان گفت نریشن یکی از بهترین راهکارهای مناسب جهت بازاریابی است.
 • صداگذاری
  تفاوت اصلی صداگذاری با نریشن در محل قرارگیری میکروفن شما مشهود است زیرا شما می خواهید انواع مختلف صداها را برای عبارات مختلف داشته باشید.

تیزر

تیزینگ( Teasing ) در فرهنگ اصطلاحات تبلیغات و بازاریابی به سبکی از تبلیغات گفته می شود که در آن برای افزایش جلب توجه و درگیری ذهنی مخاطب از تحریک حس کنجکاوی او استفاده می شود . به این ترتیب که اطلاعات بصورت کامل به او عرضه نمی شود.تیزر سازی یکی از بهترین راه های معرفی یک کسب و کار و مشتاق کردن مخاطب به دنبال کردن کالا یا خدمات است .دنیای درخشان با بهره بردن از حضور افراد متخصص شما را در این امر یاری می کند .

موزیک اختصاصی

شما میتوانید با داشتن یک موزیک اختصاصی برای لوگو موشن و یا تیزر خود نسبت به رقبای هم صنف خود متمایز باشید. موزیک های اختصاصی ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان از کیفیت متمایزی برخوردار است  و توسط آهنگسازان با تجربه ساخته می شود.

خدمات اینستاگرام

ساخت پیج اینستاگرام

طراحی قالب پست

طراحی هایلایت