خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان

نقطه شروع افزایش درآمد

شرکت دنیای درخشان در انواع زمینه های طراح سایت، سئو سایت، عکاسی (صنعتی و مدلینگ)، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ دیجیتال، طراح موشن گرافی، لوگو موشن، صداگذاری و نریشن، تیزر تبلیفاتی، موزیک اختصاصی و اینستاگرام خدمات تخصصی  ارائه می دهد. 

طراحی سایت

در دنیای مدرن امروز برای رونق کسب و کارها نیاز به وجود سایت بطور محسوسی ضروری محسوب می شود .  تیم مجرب دنیای درخشان از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا برای خدمات طراحی سایت مشتریان خود بهره می گیرد .

سئو سایت

اگرفرض کنیم شما وبسایتی دارید که مدتهاست، طراحی شده است؛ اما شما هیچ فروشی یا زنگ خوری از طریق سایت ندارید! فکر می کنید، مشکل از کجاست ؟ شما باید سایت خود را سئو کنید! سئو چیست؟ سئو به مجموعه فرایندی گفته می شود، که سبب  می شود رتبه ی سایت در لیست نتایج موتورهای جستجوگر بهبود و ارتقاء  یابد . زمانی که شما بخشی  از صفحه اول گوگل باشید به صورت خودکارو البته بطور چشم گیری  فروش و زنگ خور شما چندین برابر میشود  لذا در آمد زایی با حداقل هزینه از طریق سئو محقق می شود.

عکاسی

آفریدن تصویری چشمگیر و ترغیبِ مخاطب به خریدِ محصول یا استفاده از خدمات نتیجه ی یک عکاسی موفق است .اکثر کسب و کارهای موفق امروز از مزایای عکاسی حرفه ای باخبرند  و اثر آن بر روند فروش را بطور کامل درک کرده اند

دنیای درخشان با بهره گیری از تیم حرفه ای عکاسی خود ـــ که با ابزار کاملا مدرن و تکنولوژیک دست به اقدام می زندـــ ،تصاویری اثر گذار از محصول و خدمات شما خلق می کند ، که قطعا میتواند تاثیری ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد کند .

انواع خدمات عکاسی ما عبارت اند از:

 • عکاسی صنعتی
 • عکاسی تبلیغاتی
 • عکاسی سمینار و کنفرانس ها
 • عکاسی پوشاک
 • عکاسی خودرو
 • عکاسی مدلینگ
 • عکاسی مواد غذایی

طراحی لوگو

در دنیای درخشان طراحی لوگو براساس استانداردهای جهانی انجام می شود. توجه داشته باشید ، یک لوگو با استفاده از نشانه، نماد یا علامت، ماهیت و هویت  یک کسب و کار یا محصول رو مشخص می کند، لذا خدمات بازسازی،بروزرسانی و استاندارد سازی لوگو در مجموعه ی دنیای درخشان با وسواس خاصی صورت  می گیرد، لوگوی خلق شده ، قابلیت ثبت نیز دارد.

طراحی لوگو به  7دسته ی اصلی تقسیم می شود :

 • Monogram logos or letter marks
 • Word marks or logotypes
 • Pictorial marks or logo symbols
 • Abstract logo marks
 • Mascots
 • Combination Mark logo
 • The emblem logo

طراحی کاتالوگ دیجیتال

یکی از مدرن ترین  و جذاب ترین  امکان ها برای معرفی محصول و خدمات؛ طراحی کاتالوگ دیجیتال می باشد.کادر مجرب دنیای درخشان  براساس  درخواست و سلیقه ی صاحبان کسب و کارها  با توجه به نوع محصول و خدمات آنها برایشان  کاتالوگ دیجیتال طراحی می کند .

طراحی موشن گرافی

طبق تحقیقات تیم دنیای درخشان  90 درصد انتقال محتوا از طریق تصویر است و ذهن 60 هزار بار تصویر را سریع تر از متن تحلیل و ذخیره میکند.جالب است بدانید بیش از 85 درصد مشتریان کسب و کارها بعد از مشاهده ویدئو تبلیغاتی، آن محصول را خریداری میکنند .تولید محتوا به صورت موشن گرافی  بدلیل جذابیت های بالای بصری ابزار بسیار تاثیر گذاری برای ایده های تبلیغاتی و تولید محتواهای تصویری و متحرک است.مجموعه ی دنیای درخشان با کادری مجرب شما را در این امر تمام و کمال یاری می کند .

لوگو موشن

متحرک کردن لوگو با اصطلاح «لوگو موشن» معرفی می­شود که با نام ­های دیگری مانند لوگو اینترو (logo intro) یا آرم استیشن هم شناخته شده است لوگو موشن  در حوزه خدمات طراحی گرافیک دسته ­بندی می­شود ونقش اساسی برای برندسازی کسب و کارها دارد.در دنیای امروز که کسب و کارهای مختلف در فضای رقابت با هم به سر می برند طبق تحقیقات برخی از کاربر ها بر این باورند که یک لوگوموشن چشم نواز و تاثیر گذار از بهترین روش های برای جذب مخاطب است.اگر شما در حال برنامه ریزی برای ساخت لوگوموشن یا آرم استیشن خود هستید میتوانید از مشاوره حرفه ای تیم گرافیک دنیای درخشان

بهره جویید.

انواع لوگوموشن:

 • لوگوموشن فلت یا تخت
 • لوگوموشن سه بعدی
 • لوگوموشن های آماده

صداگذاری و نریشن

(narration) به معنای گویندگی، هنر تبدیل متون مختلف به کلامی تاثیرگذار است؛ به گونه‌ای که اطلاعات مفید و مورد نیاز را در زمانی کوتاه و کاملا کاربردی به مخاطب منتقل دهد. در بسیاری از موارد مخاطب ما علاقه‌ای به خواندن متن ندارد و این مسئله ممکن است باعث شود مخاطب، بسیاری از مطالب مهم را به راحتی از دست دهد.

 • نریشن با روایت یک قصه و توضیحات کلامی، باعث جذب ناخودآگاه مخاطب می‌شود. بازاریابی شنیداری جزء بهترین و موثرترین انواع بازاریابی محسوب می‌شود که هیچ کسب و کاری نباید از قدرت آن غافل شود. درنتیجه می‌توان گفت نریشن یکی از بهترین راهکارهای مناسب جهت بازاریابی است.
 • صداگذاری
  تفاوت اصلی صداگذاری با نریشن در محل قرارگیری میکروفن شما مشهود است زیرا شما می خواهید انواع مختلف صداها را برای عبارات مختلف داشته باشید.

تیزر

تیزینگ( Teasing ) در فرهنگ اصطلاحات تبلیغات و بازاریابی به سبکی از تبلیغات گفته می شود که در آن برای افزایش جلب توجه و درگیری ذهنی مخاطب از تحریک حس کنجکاوی او استفاده می شود . به این ترتیب که اطلاعات بصورت کامل به او عرضه نمی شود.تیزر سازی یکی از بهترین راه های معرفی یک کسب و کار و مشتاق کردن مخاطب به دنبال کردن کالا یا خدمات است .دنیای درخشان با بهره بردن از حضور افراد متخصص شما را در این امر یاری می کند .

موزیک اختصاصی

شما میتوانید با داشتن یک موزیک اختصاصی برای لوگو موشن و یا تیزر خود نسبت به رقبای هم صنف خود متمایز باشید. موزیک های اختصاصی ساخته شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان از کیفیت متمایزی برخوردار است  و توسط آهنگسازان با تجربه ساخته می شود.

خدمات اینستاگرام

ساخت پیج اینستاگرام

طراحی قالب پست

طراحی هایلایت