دنیای درخشان

سئو سایت

بیایید اینترنت را یک مرکز خرید بزرگ در نظر بگیریم که هر وبسایت یک فروشگاه از آن و کاربران اینترنت مشتریانش هستند. تعداد فروشگاه‌های این مرکز خرید بسرعت در حال افزایش است و هر صاحب کسب و کار به فکر این است که چگونه فروشگاه خود را به مشتریان بیشتری نمایش دهد. با توجه به اینکه سراسر راهروهای این مرکز خرید از تبلیغاتهای رنگارنگ و متنوع رقبای دیگر پر شده، تقریباً غیرممکن است که با نصب اتیکتهای تبلیغاتی بازدید فوق‌العاده بالایی داشته باشیم. اما فروشندگانی که در نزدیکی درهای ورودی هستند دغدغه کمتری دارند، بازدید و خرید از فروشگاه آنها با کمترین میزان تبلیغات بسیار بالاست و آنهارا به فروشندگان و ارائه دهندگان بی رقیب بدل کرده‌است. کار ما در سئو سایت همین است! ما سایت شما را به ابتدای لیست نتایج گوگل می‌بریم، زمانی که کاربران اینترنت کلمات مرتبط با کسب و کار شما را در اینترنت جستجو کنند شما جزو اولین سایت‌هایی خواهید بود که در گوگل نمایش داده می‌شوند. با توجه به اینکه در بهترین نقطه از مرکز خرید قرار دارید انتخاب راحت تری خواهید بود و همین که در ابتدای راهرویی به این بزرگی قرار دارید، نشان از سابقه و تبحر شما دارد. با ما همراه باشید تا مزایا و ویژگی‌های سئو سایت را برایتان به خوبی شرح دهیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان
Donyai Derkhshan Digital Marketing Agency
درخشان شو

اهمیت سئو در چیست

تقریباً تمامی کاربران اینترنت صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی اصلی مانند گوگل پیدا می‌کنند. از این رو سئوی صحیح و اصولی بهترین راه برای افزایش بازدید شماست. توجه داشته باشید که گوگل هم می‌خواهد همان چیزی را در اختیار کاربران قرار دهد که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل زمانی که سئوی شما تکمیل شود، شما سایت مورد اعتماد گوگل خواهید بود، همان سایتی که به نیازهای کاربران اش در رابطه با موردی که جستجو کرده‌اند پاسخ می‌دهد و آنها نیاز ندارند که زمان زیادی را برای جستجوی مواردی که می‌خواهند، صرف کنند. تجربه نشان داده که جذب بازدید کننده از طریق گوگل می‌تواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدیدهای بدست آمده از طریق سئو، بر هر نوعی از تبلیغات در گوگل برتری داشته و در دراز مدت هزینه بسیار کمتری برای شما در پی خواهد داشت.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو صحیح دارند؟

سیستم موتور جستجوی گوگل بسیار هوشمند است ولی کماکان به آمار جستجوی کاربران نیاز دارد. برنامه نویسان گوگل همیشه در تلاشند تا بهترین نتایج مورد نیاز کاربران را به آنها ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی وجود دارند که نیاز به سئو سایت را ایجاد می‌کند. سئو اشتباه می‌تواند شما را از دید کاربرانتان پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد. ربات‌های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتاً مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه بهتر افزایش پیدا می‌کند. تیم دنیای درخشان با رعایت بیش از 400 فاکتور متفاوت شما را در تجربه کردن بهترین سئو سایت همراهی می‌کند.

مهمترین مراحل سئو سایت

Technical
مثلث موفقیت
On-page
Off-page

– سئو تکنیکال:

استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه‌سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می‌نامیم. برای شروع فعالیت‌های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

2- سئو داخلی | On-page

فعالیت‌هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته‌بندی، لینک سازی داخلی و … را می‌توان بخشی از فرایند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریباً غیرممکن است.

3- سئو خارجی | Off-page

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند می‌تواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت‌های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … بخشی از خدمات سئو می‌باشد که خارج از سایت شما انجام می‌شود.

مثلث موفقیت:

مثلث موفقیت دقیقاً همان جایی است که شما بهترین بازدهی را از سئوی سایت خود، تجربه می‌کنید. نقطه ای که در آن از هر 3 بازوی اصلی، برای توسعه سایت خود استفاده می‌کنید. تیم مشاوره و متخصصین سئو دنیای درخشان شما را در بهترین انتخاب جهت سئوی سایتتان راهنمایی می‌کند.

تعرفه های سئو سایت

با توجه به اینکه خدمات سئو در دنیای درخشان بصورت اختصاصی انجام می‌شود، تعرفه خدمات سئو نیز متفاوت خواهد بود جهت تحلیل وبسایت خود و تعیین تعرفه خدمات خود می‌توانید با مشاورین دنیای درخشان در ارتباط باشید.

سفارش سئو سایت

همکاری