دنیای درخشان

طراحی موشن گرافیک، حرفه ای دیده شو!

موشن گرافیک یک طرح گرافیکی است که با ترکیب صدا و بر اساس یک سناریو یک فیلم دیجیتالی را تشکیل می‌دهد. این محتوا کمک می‌کند تا اطلاعات و ایده ها به روشی آسان و موثر به مخاطب منتقل شوند. امروزه یکی از مهم ترین روش های ارائه محتوا به عهده طراحی موشن گرافیک است و از تاثیر گذاری بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل افرادی که دارای شرکت های بزرگی هستند به دنبال افزایش اعتبار برند، تبلیغات تاثیرگذار و ایجاد آگاهی از برند خود به کمک طراحی موشن گرافی هستند. ما در مجموعه درخشان شو، با تیمی هنرمند و خلاق در حوزه طراحی موشن گرافیک و خدمات گرافیکی همواره سعی داشته‌ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر، تعرفه طراحی موشن گرافیک و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیای درخشان
Donyai Derkhshan Digital Marketing Agency
درخشان شو

ویژگی های موشن گرافیک

طراحی یک موشن گرافیک جذاب باید دارای سناریو قابل قبول و طرح گرافیکی زیبا و چشم گیر باشد. همینطور گوینده و موسیقی آن تاثیر به سزایی بر روی مخاطب های شما دارند و هرکدام باید منحصر به فرد و کامل باشند. معمولا موشن گرافیک ها جوری طراحی میشوند که پیام را ساده به مخاطب برساند و باید در نظر داشت که ممکن است در سنین مختلف این ویدئو رو ببینند.

مختصر و جذاب هستند

مختصر و جذاب هستند

معمولا موشن گرافیک ها کوتاه هستند و دارای جذئیات کمتری نسبت به بقیه محتوا های ویدئویی است و این باعث جذاب شدن میشود.

سبکی زیبا و مدرن

سبکی زیبا و مدرن

موشن گرافیک جدید ترین و یکی از زیبا ترین روش ها برای تبلیغات برند و محصولات است.

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

با توجه به این که موشن گرافیک علاوه بر تصویر از صدا و المان های دیگری نیز استفاده میکند باعث شده که آن را موئثرترین و ارزان ترین راه بازاریابی در بازار های امروز بدانند.

تاثیر گوینده بر مخاطب

تاثیر گوینده بر مخاطب

آنچه که گوینده در این محتوا میگوید، شیوه بیان، لحن و جنس صدایش میتواند روی مخاطب اثرات مثبتی داشته باشد.

تعرفه ها و قیمت طراحی موشن گرافیک سال ۱۴۰۲

موشن گرافیک یکی از رکن‌های ابزارهای پرطرفدار در صنعت تولید محتوا و تبلیغات است که برای ارتقای تجربه کاربری و جذب مخاطبان استفاده می‌شود.
 به همین دلیل، قیمت یک موشن گرافیک می‌تواند بسته به نوع و محتوای آن، زمان تولید، سطح پیچیدگی، ابزارهای استفاده شده و بسیاری عوامل دیگر متغیر باشد.
 به طور کلی، هزینه تولید یک موشن گرافیک شامل چندین بخش است که عبارتند از:

1-تولید اسکریپت: تهیه متن و داستان برای موشن گرافیک که براساس نیاز و خواست مشتری تهیه می‌شود.
۲- طراحی و گردآوری المان‌های گرافیکی: این بخش شامل طراحی کاراکترها، محیط‌های سه بعدی، شکل‌ها و عناصر دیگر است که برای تولید موشن گرافیک استفاده می‌شوند.
۳- ضبط صدا: این بخش شامل ضبط صدای برای انیمیشن و همچنین موسیقی پس زمینه است.
۴- ادیت و تدوین: در این بخش، تمام المان‌های گرافیکی، صدا و موسیقی با هم ترکیب و ویرایش می‌شوند تا نهایتاً موشن گرافیک تولید شود.

در نتیجه، برای تعیین قیمت یک موشن گرافیک، بهتر است با تولیدکنندگان محتوا تماس بگیرید و با ارائه جزئیات کامل درباره نوع و محتوای مورد نظر خود، قیمت دقیقی را برای تولید محتوا دریافت کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که موشن گرافیک، یکی نوع محتوای جذاب برای تولید محتوای دیجیتال است و در مقایسه با روش‌های سنتی تولید محتوا، قیمت بالایی دارد.

تعرفه های طراحی موشن گرافیک شرکت دنیای درخشان به دو پلن تقسیم می شود. 

پلن اول ساده (متوسط)

پلن دوم عالی (حرفه ای): این پلن همراه با کارکتر سازی است

برای اطلاع از آخرین و بروزترین قیمت طراحی موشن گرافیک باما در تماس باشید.ارکان

نمونه کار های موشن گرافیک

در بخش ذیل شما میتوانید برخی از نمونه کار های موشن گرافیک را که توسط شرکت درخشان شو تولید شده است را مشاهده بفرمایید.

سفارش طراحی موشن گرافیک

همکاری

طراحی موشن گرافیک به چه معناست؟

به زبان ساده می‌توان گفت که طراحی موشن گرافیک، یک فرایند گرافیکی است که در آن طراح، باتوجه به سناریوی از پیش تعیین شده، المان های بصری انتخاب شده و محتوای مربوط به کسب و کار، یک ویدیو از المان های بصری متحرک به همراه صدا و متن، تولید کرده که برای معرفی برند، محصولات، افزایش اعتبار برند و… بسیار جذاب و کارآمد است.

طراحی موشن گرافیک شاخه مهمی از مجموعه مشاغل آژانس دیجیتال مارکتینگ است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و تمامی مدیران و صاحبین کسب و کار ها، به دنبال بهترین طراح موشن گرافیک هستند تا به نحو احسنت، پروژه آنها به سرانجام برسد.

به زبان ساده می‌توان گفت که طراحی موشن گرافیک، یک فرایند گرافیکی است که در آن طراح، باتوجه به سناریوی از پیش تعیین شده، المان های بصری انتخاب شده و محتوای مربوط به کسب و کار، یک ویدیو از المان های بصری متحرک به همراه صدا و متن، تولید کرده که برای معرفی برند، محصولات، افزایش اعتبار برند و… بسیار جذاب و کارآمد است.

یک طراحی موشن گرافی حرفه ای، زیبا، ساده، مختصر، جذاب و در عین حال تاثیرگذار است. چنین موشن جذابی باید صدای حرفه ای یک گوینده به همراه موسیقی متناسب با فضا و سناریو داشته باشد و هر بیننده ای را مجذوب نماید.