طراحی سایت شرکتی در کرج

طراحی سایت شرکتی به آن دسته از وب سایت هایی گفته میشود که هدف اصلی آن ها ارائه خدمات و اطلاعات به مشتریان ومخاطبین می‌باشد.

طراحی سایت های شرکتی در کرج امروزه به یک امری همه گیر تبدیل شده است، زیرا تعداد کاربران اینترنت در کرج بسیار زیاد افزایش یافته و برای تمامی شرکت ها طراحی سایت در کرج واجب شده است. در این مقاله به خصوصیات و قواعد لازم یک سایت شرکتی برای ارتقا میپردازیم.

وب سایت های شرکتی مختص به شرکت ها و واحدهای صنفی می باشند. این وبسایت­ها برای اهداف زیادی ساخته و طراحی می شوند که مزایای زیادی برای سازمان در پی خواهد داشت. دنیای درخشان آماده است تا بهترین خدمات طراحی وبسایت شرکتی را برای مشتریان عزیز ارائه دهد. با ما همراه باشید تا به مزایا و ویژگی های وبسایت های شرکتی بپردازیم.

در نهایت میتوانید از مشاوره رایگان شرکت طراحی سایت در کرج درخشان شو کمک بگیرید و تمامی سوال های خود را بپرسید. با ما همراه باشید.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در کرج

درگاه پرداخت

استفاده از انواع درگاه پرداخت های مختلف مانند درگاه پرداخت واسط و مستقیم.

امنیت حرفه ای

امنیت یکی از مهم ترین فاکتور های برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی می باشد.

ریسپانسیو (واکنشگرای)

ریسپانسیو بودن سایت یکی از فاکتور های اصلی داشتن وب سایت فروشگاهی می باشد.

شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین راه های برقرای ارتباط بهتر و بازدید بیشتر سایت استفاده از شبکه های اجتماعی در سایت می باشد.

تعریف طراحی سایت شرکتی درکرج

یکی از توانایی هایی که طراحی سایت شرکتی در کرج به شرکت‌ها می‌دهد،‌ امکان تغییر هویت بصری شرکت ها به صورت آنلاین و انجام بازاریابی اینترنتی می باشد. طراحی سایت شرکتی عموماً از بخش های پایین تشکیل شده است. در ادامه با شرکت طراحی سایت در کرج ما همراه باشدی که بر کدام از موارد تشکیل دهنده وب سایت بپردازیم.

 • صفحه اصلی
 • صفحه درباره ما
 • صفحه خدمات
 • صفحه محصولات
 • صفحه نمونه کارها
 • صفحه تماس با ما
 • و غیر… .

کاربرانی که با سایت های شرکتی کار میکنند ممکنه با دنیای اینترنتی نا آشنا و نا بلد باشند، طراحی سایت شرکتی باید به منظور جذب و جلب توجه مخاطبان هدف، به طور خلاصه و قابل فهم طراحی و ارائه شود. تیم طراحی سایت در کرج درخشان شو تلاش کرده که بهترین طراحی سایت شرکتی در کرج را ارائه بدهد.

ویژگی های پر اهمیت طراحی سایت شرکتی در کرج

در طراحی این نوع سایت، تمرکز بر روی طرح بصری (ظاهر سایت)، استفاده آسان (UX)و کاربر پسند(UI)، نمایش مناسب در دستگاه‌های مختلف (واکنشگرا) و بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) قرار دارد.

امکانات عمومی طراحی سایت شرکتی چیست؟

مهم ترین ویژگی و قابلیت هایی که عموما در طراحی سایت های شرکتی باید آنها را توجه کرد شامل موارد پایین میشود.

 1. داشتن فرم تماس،
 2. نشانی و موقعیت شرکت در نقشه
 3. قابلیت ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
 4. قابلیت اشتراک‌گذاری محتوا باشد.

استفاده از این قابلیت ها امکان ارتباط بهتر ومستقیم را برای شرکت فراهم می‌کنند.
طراحی سایت شرکتی در کرج می‌تواند به شرکت‌ها داخل کرج و خارج از کرج کمک کند تا حضور آنلاین قوی‌تری داشته باشند، اعتماد مشتریان را جلب کنند، خدمات و محصولات خود را بهبود دهند و بازاریابی اینترنتی را تقویت کنند. همچنین به شرکت های داخل کرج کمک میکند که دایره مشتریان خود را از کرج و استان البرز فرا تر برده و بتوانند با کاربرانی از کل ایران ایران ارتباط برقرار کنند.

هدف اصلی از طراحی سایت شرکتی و رویکردهای مهم

انتخاب طراحی شخصیت شرکت:

  انتخاب شخصیت شرکت باید به صورت یکپارچه و هماهنگ با طراحی و رابط کاربری سایت صورت بگیرد. شخصیت شرکت  (Brand Identity) یعنی هنگام طراحی در نظر بگیرید که اگر یک شرکت فناوری هستید باید یک طراحی مدرن داشته باشید و اگر یک شرکت حقوقی هستید لازمه که آرامش و امنیت را در طراحی سایت خود در نظر بگیرید.

شما در رعایت کردن شخصیت شرکت در طراحی سایت خود ارزش ها و اهداف شرکت را منعکس میکنید.

در انتخاب شخصیت شرکتی، مخاطبین یکی از موثر ترین عوامل در انتخاب میباشند. اگر مخاطبین شما افراد جوان تر هستند، باید خلاقیت هایی را به خرج بدهید که جوان پسند باشد. از این مورد میتوان به جنسیت افراد، میزان تحصیلات مخاطبین و … . اشاره کرد. طراحی شخصیت شرکتی شامل:

 •  لوگو
 •  رنگ‌ها
 •  فونت‌ها
 •  الگوهای طراحی
 •  نمادها
 •  تصاویر
 • محتوا
 •  و… .

 رعایت اصول سبب ساخته شدن هویت و نمایان شدن شناخت و شخصیت شرکتی میشود.

مهمترین بخش‌های سایت شرکتی در کرج

صفحه اصلی (Home Page)

این بخش اولین محل برخورد شما با کاربر است، باید نهایت تلاش را برای طراحی درست این صفحه بکنید. این صفحه باید نشانگر هویت شما، در این سایت چه چیز هایی بدست میاورند، هدف از ساخت سایت و… باشد.

درباره ما  (About Us)

این صفحه میتواند اطلاعاتی در مورد سازمان، تاریخ شروع فعالیت و… در خود جای دهد. همچنین بخشی به نام تیم ما داشته باشد که به معرفی اعضای سازمان بپردازد. 

محصولات و خدمات (Products and Services)

شما میتوانید در این بخش از سایت اقدام به معرفی محصولات و خدماتی که بر اساس فعالیت هایتان در شرکت ارائه میدهید کنید. برای محصولا عکس های مختلف همراه با توضیحات کامل قرار دهید.

پروژه‌ها و نمونه کارها (Projects and Portfolio)

برای جلب بیشتر اعتماد کاربران میتوان تمامی نمونه کار هارا درون این بخش قرار داد. نمونه کار ها باید در دسته بندی و همراه با توضیحات باشد تا شرح کاملی از فعالیت های شرکت به کاربران بدهد.

 ارتباط با ما  (Contact Us)

در یک بخش را به نام (ارتباط با ما) با تمام دسترسی ها به خودتان قرار دهید، زیرا هدف شما از طراحی وب سایت شخصی آشنایی و ارتباط با افراد جدید است که به وسیله ی این بخش انجام میشود.

بلاگ و مقالات (Blog and Articles)

برای اشتراک گذاری دانش و نمایش میزان دانسته هایتان، شروع یک بلاگ روش خوبی است. وبلاگ به ساخته شدن شخصیت حرفه ای شما کمک میکند.

نکات کلیدی در طراحی سایت شرکتی

استفاده از طراحی ساده و کاربرپسند

قطعا هدف شما گمراهی کاربر با اطلاعات بی مورد در سایت نیس و برعکس شما نیاز دارید که کاربر بدون سختی روی هیاتی ترین بخش های سایت تمرکز کند. این هدف با طراحی ساده میسر میشود. مدت زیادی است که طراحی ساده به دلیل تعامل راحت تر کاربر با اطلاعات محبوبیت زیادی دارد.

توجه به جزئیات و کیفیت محتوا

یک محتوای بی نقص بیشترین تاثیر را بر ارتقا و سئو سایت دارد. سعی کنید محتوای اختصاصی سایت خود را درست کنید محتوا های تکراری حداقل جذابیت را برای کاربران دارد. قبل از شروع خلق یک محتوا سعی کنید دو مرحله را طی کنید، ابتدا به بررسی کلمات کلیدی بپردازید و در ادامه دنبال نیاز های مخاطبان بگردید و سعی بر آن داشته باشد که محتوای شما تمام این نیاز های کاربران را برطرف کند.

رعایت کردن ساختار منطقی و علائم نگارشی کمک بزرگی به خوانا بودن یک محتوا میکند.

المان‌های اعتمادسازی (نمادها و گواهینامه‌ها)

وجود لوگوی اینماد علاوه نشانگر قانونی بودن سایت و فعالیت های شما، از سو استفاده کسب و کارهای مشابه شما جلوگیری میکند. مزیت دیگری که میتوان به آن اشاره کرد حفظ امنیت مبادلات و نیز حفظ اطلاعات شرکت، اطلاعات شخصی و اطلاعات مالی کاربر است.

رعایت اصول طراحی رنگ و نوع‌گرافیکی

برای اینکه بتوانید کاربران را ترغیب به استفاده و بیشتر ماندن در سایت کنید میتوانید گرافیک و قدرت رنگ ها کمک بگیرید. از انواع تولید محتوای گرافیکی میتوان به عکس نوشته ها، موشن گرافیک، اینفوگرافی، اسلاید، طراحی استیکر و … اشاره کرد.

مطالعات نشان داده است رنگ ها هم ابزار قدرتمند و قابل اهمیتی در طراحی سایت است و کاملا نیازه که کار با این بزار کارآماد را یادگرفت.

مراحل طراحی سایت شرکتی در کرج

 راه‌اندازی و مدیریت سایت

پس از راه اندازی سایت و رها کردن آن هیچ ثمره ای برایتان نخواهد داشت. بلکه بعد از اتمام طراحی آن بحث مدیریت اهمیت پیدا میکند. مدیریت سایت به صورت کلی یعنی مدیریت محتوا، حفظ امنیت و پشتیبانی سایت است.

در ادامه به مهم ترین کار هایی که در مدیریت سایت باید انجام داد میپردازیم.

 • تهیه نسخه پشتیبانی
 • قرار دادن و چک کردن محتواهای سایت
 • نظارت همیشگی بر سایت
 • تست کردن رویه های موجود در سایت
 • چک کردن سرعت سایت
 • بررسی آپدیت های وردپرس، افزونه ها و تم ها

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

Ui یا رابط کاربری ابزاری برای تعامل کاربر با صفحات وبسایت، نرم افزار، اپلیکیشن و … میباشد. Ui درواقع مخفف User Interface  است. Ui یا رابط کاربری باعث میشود کاربر راحت تر با سیستم های مخلتف ارتباط برقرار کند.

طراح رابط کاربری جایگاه المان های مختلف را در صفحه، چگونگی نمایش خطاها یا هشدارها، چگونگی فرایند ها، شکل و طرح منو ها و دکمه ها… هارا تعیین میکند.

استفاده از طراحی رابط کاربری ساده و قابل فهم پارامتر تاثیر گذاری است که هنگام طراحی باید بررسی شود.

طراحی ساده رابط کاربری به منظور پیش و پا افتادگی و سادگی طراحی نیست، بلکه یعنی طراحی قابل فهم برای کاربر

باشد. امروزه اگر دقت کرده باشید ثبت نام در سایت ها و اپلیکیشن ها به حد زیادی از آسانی رسیده است، این مثالی است که طراحان به دنبال راحتی و تسهیل کار کاربر هستند.

می‌توان گفت تجربه کاربری یعنی ذهنیت و تجربه ای که از سایت، محصولات، خدمات، اپلیکیشن و … شما، در ذهن کاربرتان باقی می‌ماند. هنگامی که برای کاربر مقدور نباشد آن چیزی را که نیاز دارد و دنبالش می‌گردد را راحت پیدا کند یا وقتی که تصمیم به کاری بگیرد و گزینه موردنظر در نزدیک‌ترین مکان ممکن نباشد، قطعا تجربه خوشایندی از کار با سرویس یا محصول شما نخواهد داشت.

توسعه و پیاده‌سازی

پس از رد کردن مراحل بالا به مرحله ی پیاده سازی و اجرا میرسید که شامل 5 بخش است.

 1. Header که شامل بنر سایت و لوگو میشود.
 2. Navigation Bar که مربوط به لینک صفحاتی مانند صفحه اصلی، درباره ما، خدمات، تماس باما و… میشود.
 3. Slide Bar در این قسمت لینک صفحات و تبلیغات قرار میگیرد.
 4. footer این قسمت شامل لینک های مهم و مجوز ها و نماد های سایت میشود
 5. Content Bar محل قرار گرفتن محتوا و توضیحات هر صفحه میباشد.

آزمون و رفع اشکال سایت شرکتی

مبحث بعدی که اهمیت دارد این است که شما باید به سنجش و آزمایش سایت بپردازید و دائما سعی بر این داشته باشید که اگر سایتتان ایرادی دارد آن را رفع کنید. جمع شدن ایرادات جرئی میتواند کار با سایتتان را برای کاربر سخت کند.

این مورد نوعی پشتیبانی نیز محسوب میشود که شما به صورت مداوم درحال عیب یابی و رفع عیوب سایت باشید. امروزه نگهداری از سایت ها یکی از واجب ترین امور است که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.

تحلیل نیازها و استراتژی‌گذاری

فردی که میخواهد اقدام به طراحی سایت کند برای اینکه بتواند صفر تا صد پروژه را پیاده سازی کند باید قیل از شروع کار به نیازسنجی بپدازد. نیازسنجی به زبان ساده یعنی لحاظ کردن تمام نیاز های خود از یک سایت با ترتیب و دسته بندی بدون هیچ کم و کاستی.

اهمیت بروزرسانی و نگهداری سایت

هنگامی که صحبت از بروزرسانی سایت میشود در واقع به معنای پشتیبانی و نگهداری آن است. به زبانی ساده تر میتوان گفت یعنی به صورت مداوم محتواهای جدید جایگزین مطالب قدیمی شوند. در کنار بروز نگه داشتن محتوا بهینه سازی آن هم قابل اهمیت است.

پشتیبانی سایت به صورت جدی در توسعه و پیشرفت شرکت تاثیر دارد. نمیتوان در دنیای مجازی فعال بود اگر فقط سایت را طراحی کنید و آن را رها کنید بلکه نیاز است مطالب را ویرایش و اضافه کرد و به پرسش های کاربران پاسخ داد.

تأثیر طراحی سایت بر اعتبار و بازدهی شرکت

وب سایت باعث میشود کاربر راحت تر بتواند به شما، تخصصتان و کسب و کارتان اعتماد کنند. به وسیله یک وب سایت میتوانید فعالیت خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی و… انجام داد. همه ی این موارد به ندرت موجب بالا رفتن اعتبار و بازدهی شرکت میشود.

انواع دیگر طراحی سایت

سخن آخر

در این مقاله نکات سازنده ای لحاظ شد که رعایت نکردن آنها موجب جلوگیری از ارتقای سایت میشود. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم مقداری به دانسته هایتان اضافه کرده باشیم.

اگر شما در حال حاضر ساکن کرج هستید و کسبوکاری دارید که قصد پیشرفت آنرا دارید، با شرکت طراحی سایت در کرج درخشانشو تماس بگیرید تا یک سایت شرکتی استاندارد برای شما طراحی کنند.

تعرفه های طراحی سایت شرکتی در کرج

پایه
شروع از 11,9 میلیون تومان
حرفه ای
شروع از 16,9 میلیون تومان

گوشه ای از نمونه کار ها

سفارش طراحی سایت شرکتی در کرج

6 پاسخ
 1. سلام
  من یک سایت شرکتی دارم ولی بخاطر تغییر شغل میخوام اونو به سایت فروشگاهی تبدیل کنم.
  امکان همچین کاری هست یا نیازه که دوباره یک سایت مجدد طراحی بشه؟

 2. سلام من نتونستم متوجه بشم که برای کار خودم نیاز به سایت شرکتی دارم یا سایت فروشگاهی
  ممنون میشم مقداری راهنماییم کنید.

 3. طراحی سایت در کرج و تهران اختلاف قیمت زیادی دارن تقریبا
  دلیلش چیه؟ فقط چون اونجا کرجه و اینجا تهران؟

  1. سلام خدمت شما
   بهترین شرکت طراحی سایت در کرج و بهترین شرکت طراحی سایت در تهران تفاوتی در عملکرد ندارند اما چیزی که این تفاوت قیمت فاحش رو به وجود میاره هزینه های سربار مثل میزان دستمزد و اجاره ها میباشد.

 4. برای کسایی که در کرج یا شهر های کوچک تر کار میکنن
  طراحی وبسایت خیلی کار درستیه چون دامنه کاری شما رو گسترده تر میکنه و دیگه فقط مشتری ها از شهر شما نیستند

 5. سلام میخواستم به شما بگم که من قبل اینکه بخام یه سایت شرکتی بدم به شرکت های طراحی سایت برام طراحی انجام بدن فکر میکردم که باید برای ساخت سایت شرکتی تو گوگل باید حتما بری شرکت ثبت کنی و تو اصناف جواز داشته باشی اما الان خیلی راحت با یه سایت شرکتی و یه اینماد سایتمو طراحی کردم هیچ خدایی هم نیومده بگه چرا شما سایت شرکتی دارید اما شرکت ثبت شده ندارید
  در کل که ایده آل گرایی رو کنار بذارید و پاشید همین امروز برید تو همین کرج یه شرکت طراحی سایت پیدا کنید و خیلی راحت یه سایت شرکتی طراحی کنید و کار خودتونو شروع کنید و پولتونو دربیارید بابا والا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *