نمونه کار سئو سایت قارچ هدیه

سئو سایت قارچ هدیه  یکی از نمونه کار های سئو سایت در کرج شرکت دیجیتال مارکتینگ درخشان شو میباشد؛ که طراحی این سایت در شهریور 1401 توسط تیم طراحی سایت ما انجام گردید که یکی از نمونه کار های طراحی سایت در کرج شرکت درخشان شو نیز میباشد و همزمان قرارداد سئو سایت نیز بسته شد.

طبق این قرارداد شرکت درخشان شو متعهد شد که بر روی کلمات انتخابی کارفرما فعالیت سئو (on page seo – off page seo – technical seo) انجام بدهد و کلمات انتخابی کارفرما را به صفحه اول گوگل برساند.

بخشی از فعالیت های انجام شده بر روی سئو سایت قارچ هدیه

 • پیاده سازی استراتژی با جدیدترین تکنیک های سئو
 • تولید محتوا و سئو محتوا (on page seo)
 • لینکسازی خارجی (off page seo)
 • لینکسازی داخلی
 • پایه گذاری شده بر اصول قوانین و الگوریتم های جدید گوگل
 • بهینه سازی کدهای سایت
 • افزایش سرعت لود سایت
 • افزایش قدرت ایندکس سایت
 • افزایش ضریب قرار گیری پست های سایت در صفحه اول گوگل
 • و … .

درباره سایت قارچ هدیه

توضیحی که سایت قارچ هدیه در مورد زمینه کاری خود میدهد:

سلام من هدیه اعتمادی فرد هستم.کارآفرین برتر در زمینه تولید٬ مشاوره و آموزش قارچ و البته  صادر کننده قارچ و تجهیزات آن به  کشورهای  حوزه خلیج فارس. به سایت من خوش آمدید! متولد 1366 و در شهر اهواز به دنیا آمدم و در حال حاضر ساکن تهران هستم دارای مدرک فوق لیسانس فیزیک هستم و خیلی اتفاقی وارد حوزه قارچ شدم!  استاد فیزیک بودم و یک آموزشگاه علمی با دوازده مدرس داشتم. یک روز جزوه  پرورش قارچی را که یکی از دوستانم به من داد را مطالعه کردم و علاقه مند به این حوزه شدم. به طوری که فیزیک را رها کردم و به پرورش قارچ پرداختم. من کار پرورش قارچ را ده سال پیش و از یک انباری کوچک شروع کردم و الان صادرکننده قارچ به کشورهای کویت٬ امارات٬ قطر٬ عراق ٬پاکستان و افغانستان  هستم. در این سایت  می خواهم هر آنچه که باعث شد من به این موفقیت برسم را با شما به اشتراک بگذارم .

تکنولوژی های بکار رفته در سایت قارچ هدیه

سایت قارچ هدیه با استفاده از  cms وردپرس (که بر پایه زبان برنامه نویسی php میباشد) با استفاده از قالب وودرمارت طراحی شده است. در این سایت از پلاگین یواست سئو به عنوان افزونه سئو و از پلاگین لایت اسپید کش برای بهینه سازی سرعت سایت استفاده شده است.

هدف از سئو سایت قارچ هدیه

هدف از سئو برای سایت های مختلف، متفاوت میباشد که این اهداف شامل موارد زیر میباشد:

 • افزایش میزان شناخت افراد از برند که از آن با عنوان برندینگ یاد میکنند.
 • افزایش میزان شناخت رقبا (همکاران) در این مورد هدف بر افزایش اعتبار یک شرکت متمرکز شده است.
 • افزایش میزان فروش: این هدف یکی از مهمترین و پر طرفدارترین اهداف از سئو میباشد که در این مورد سایت کارفرما با افزایش رتبه و بهبود جایگاه کلمات، ترافیک هدفمند بیشتری وارد سایت خود کرده که در نتیجه ی آن افزایش فروش اتفاق میوفتد. این مدل از سئو بیشتر برای سایت های فروشگاهی به کار میاید.
 • افزایش میزان تماس: این مدل از سئو مخصوصی سایت های خدماتی و شرکتی میباشد که مشتری و کاربران این صنایع از طریق تماس با آنها ارتباط میگیرند. در این نوع سئو بیشتر بر روی دکمه و راه های ارتباطی مثل صفحه ارتباط با ما و فرم های تماس انجام میشود.
 • افزایش ترافیک: این مدل از سئو معمولا برای سایت های خبری و سایت هایی مثل سایت های موزیک که درآمدزایی آنها از طریق تبلیغات میباشد، مناسب میباشد. این سایت ها تمامی تلاش خود را میکنند که ترافیک بیشتری از طریق موتور جستوجوگر گوگل وارد سایت خود کنند تا از طریق فروش تبلیغات، درآمد بیشتری به دست بیاورند.

هدف اصلی کارفرمای سایت قارچ هدیه از فعالیت سئو، اطلاع رسانی دانش های پایه در زمینه کاری خود (برندینگ)و جذب مشتری های بیشتر بوده است. این سایت توانسته است با قرار گرفتن کلمات کلیدی مربوطه به زمینه شغلی در صفحه اول گوگل، محدوده مشتریان خود را در فضای مجازی ارتقا دهد و مشتریان خود را چند برابر کند.

گزارش گیری سایت قارچ هدیه

گزارش سئو تیم دیجیتال مارکتینگ درخشان شو به صورت ماهانه میباشد که در این گزارش تمامی فعالیت های ماه گذشته به اختصار توضیح داده میشود. همچنین در بخش بعدی گزارش به صورت خلاصه فعالیت هایی که در ماه آینده قرار است بر روی سایت کارفرما انجام بشود. همچنین وضعیت کلمات کلیدی درخواست شده توسط کارفرما در پایان هر گزارش به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد. همچنین در هر زمان که نیاز به اطلاع بیشتر یا مشاوره بوده، تیم فنی با کارفما جلسات آنلاین (ویدو کنفرانیس) یا جلسات تلفنی برقرار کرده است تا چالش به سرعت برای کارفما برطرف بشود.