نمونه سایت شرکتی نوین طرح

تصاویر بخش های مختلف سایت

زمینه کاری سایت چیست ؟

نوین طرح یکی از نمونه کار های طراحی سایت در کرج تیم طراحی سایت درخشانشو می باشد. گروه مهندسین نوین طرح در زمینه طراحی، تهیه مدارک مهندسی و تاسیسات ساختمانی فعالیت دارند. تعهد، تخصص و پیشرو بودن از رکن های اساسی این شرکت است که با ارایه حرفه خود در زمینه های مهندسی خواهان پیشرفت این صنعت در کشورمان هستند.
پشتیبانی از پروژه تا پایان فرآیند ساخت و حتی فراتر از آن در فاز بهره برداری از آن،تعهد این مجموعه است.از خدمات این مجموعه می توان به

 • طراحی تخصصی پروژه های ساختمانی و صنعتی با کاربری های مختلف
 • طراحی تخصصی فضاهای استریل و بیمارستان ها
 • نقشه های سه بعدی از وضع موجود پروژه As Built
 • و ……
  اشاره کرد.

نوع وب سایت چیست؟

این وبسایت یک سایت شرکتی وردپرسی است که مخاطبان این سایت برای برقراری ارتباط با کارفرما باید از طریق راه های ارتباطی در سایت استفاده کنند.

تکنولوژی سایت چیست؟

در تکنولوژی ساخت این وب سایت از تکنولوژی وردپرس (که خود این وردپرس بر پایه php ساخته شده است) استفاده شده است. این وب سایت یکی از نمونه کار های طراحی سایت در کرج، شرکت درخشان شو می باشد.

از چه قالبی در این وبسایت استفاده شده و چرا؟

در طراحی و ساخت این وبسایت از قالب اکسترا (XTRA) استفاده شده است که یک قالب پرطرفدار میباشد که در سال ۲۰۲۳ یکی از پرفروش ترین قالب های شرکتی در انوتو بوده و بسیار قالب پر سرعت ، بهینه برای سئو (بهینه سازی موتور جست و جو)، امنیت بالا، منعطف برای استفاده در کنار انواع افزونه های وردپرسی و … . میباشد.

از چه افزونه های استفاده شده و کاربرد هرکدام چیست؟

 • ELEMENTOR PRO : این افزونه یکی از افزونه های وردپرس است ک دسترسی آسان تر و تعامل بیشتر را برای طراحی سایت ارائه میکند، با استفاده از این افزونه شما میتوانید با سرعت بیشتری و سادگی راحت تر ی سایت خود را طراحی کنید، المنتور پرو دارا ویژگی های ایجاد فرم ، ساخت اسلایدر و …….. است.
  المنتور پرو ابزار قدرتمندی برای افرادی است که وب‌سایت‌های حرفه‌ای و زیبا را ایجاد و مدیریت می‌کنند و به دنبال ابزاری برای طراحی وب‌سایت با کیفیت و کمترین نیاز به کدنویسی هستند.

زمان تقریبی ساخت وب سایت چیست؟

این وبسایت به صورت تقریبی ۳۵ روز کاری زمان برده است که از نقطه صفر که خرید دامنه و هاست باشد تا نقطه پایانی که گرفتن مجوز های لازم همچون ای نماد را طی کند و آماده ی بهره برداری و استفاده عموم قرار بگیرد البته لازم به ذکر است که تغییراتی از طرف کارفرما اعمال شده است که خارج از زمان ساخت و طراحی لحاظ شده است.

این سایت تا چه حد امکان پاسخگویی به کاربران را دارد؟

در طراحی و تهیه ی این وب سایت از بهترین زیرساخت ها کمک گرفته شده است که میتوان به سرور قدرت مند این سایت اشاره کرد که در یک زمان واحد امکان پاسخگویی به ۲۰۰ کاربر فعال را دارا میباشد. البته که سایت به گونه ای طراحی شده است که امکان ارتقای سرور و زیر ساخت ها وجود داشته باشد.
رنگ سازمانی چیست؟
رنگ های سازمانی این شرکت به شرح زیر است:

 • سرمه ای: رنگ سرمه‌ای به عنوان یک رنگ تیره و مشتق از آبی تیره شناخته می‌شود. این رنگ عمدتاً با ویژگی‌هایی همچون عمق، اصالت، احساسات عمیق، و آرامش مرتبط می‌شود. سرمه‌ای ممکن است به عنوان نمادی از استقامت، اعتماد به نفس، و پایداری تلقی شود. از آنجایی که این رنگ تیره و معنویت دار است، معمولاً در موقعیت‌هایی که نیاز به جدیت و تفکر عمیق دارند، استفاده می‌شود. همچنین، سرمه‌ای به عنوان یک رنگ زیبا و جذاب نیز شناخته می‌شود و می‌تواند در طراحی‌های مد و دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
 • زرد: رنگ زرد یک رنگ گرم و شاداب است که با ویژگی‌هایی همچون شادی، انرژی، خوش‌بینی و زندگی مرتبط می‌شود. این رنگ ممکن است به عنوان نمادی از خورشید و نور، بهار و شروع تازه، و انگیزه در نظر گرفته شود. رنگ زرد به طور روانشناسی می‌تواند احساسات خوبی مانند خوشحالی و انرژی مثبت را در انسان‌ها به وجود آورد و در طراحی داخلی و گرافیک به عنوان رنگی جهت دار و جذاب به کار رفته و توجه را به خود جلب کند.

مقالات پیشنهادی

 1. طراحی سایت فروشگاهی در کرج
 2. طراحی سایت شرکتی در کرج
 3. طراحی سایت شخصی در کرج
 4. طراحی سایت آموزشی در کرج