نمونه کار سئو سایت پیشرو صنعت

سئو سایت پیشرو صنعت  یکی از نمونه کار های سئو سایت در کرج شرکت دیجیتال مارکتینگ درخشان شو میباشد؛ که طراحی این سایت در بهمن 1401 توسط تیم طراحی سایت ما انجام گردید که یکی از نمونه کار های طراحی سایت در کرج شرکت درخشان شو نیز میباشد و همزمان قرارداد سئو سایت نیز بسته شد.

طبق این قرارداد شرکت درخشان شو متعهد شد که بر روی کلمات انتخابی کارفرما فعالیت سئو (on page seo – off page seo – technical seo) انجام بدهد و کلمات انتخابی کارفرما را به صفحه اول گوگل برساند.

بخشی از فعالیت های انجام شده بر روی سئو سایت پیشرو صنعت

 • پیاده سازی استراتژی با جدیدترین تکنیک های سئو
 • تولید محتوا و سئو محتوا (on page seo)
 • لینکسازی خارجی (off page seo)
 • لینکسازی داخلی
 • پایه گذاری شده بر اصول قوانین و الگوریتم های جدید گوگل
 • بهینه سازی کدهای سایت
 • افزایش سرعت لود سایت
 • افزایش قدرت ایندکس سایت
 • افزایش ضریب قرار گیری پست های سایت در صفحه اول گوگل
 • و … .

درباره سایت پیشرو صنعت

توضیحی که سایت پیشروصنعت در مورد زمینه کاری خود میدهد:

شرکت پیشرو صنعت آداک با عنایت خداوند متعال و با دارا بودن دانش فنی، امکانات به روز و تجارب متعدد و موفق در زمینه خدمات ماشین های الکتریکی، توانسته به زمره برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی، بازسازی و ساخت،اورهال و تامین انواع ماشین های الکتریکی بپیوندد و همواره بهترین محصولات و خدمات از به نام ترین برند های داخلی و خارجی را مطابق با نیاز صاحبان صنایع در ایران ارائه می نماید. از ابتدای شروع فعالیت این شرکت به دلیل تاکید بر کیفیت در انجام امور و احترام به خواسته و جلب رضایت صاحبین صنایع، شهرت و اعتبار این شرکت به سرعت افزایش پیدا کرده که رضایت مشتریان پیشرو صنعت، حاکی از موفقیت های متعدد این شرکت می باشد. پیشرو صنعت آداک همواره تلاش دارد با ارائه محصولات و خدمات عالی برای صنایع و زیرساخت های کشور، به پیشرفت صنعت کشور کمک کرده و همچنان به ارائه محصولات و خدمات عالی در زمینه ماشین های الکتریکی که نیازهای صنعت کشور را برآورده می‌کنند، ادامه خواهد داد، و تلاش خواهد کرد تا با گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی در کنار خانواده بزرگ صنعت کشور در دراز مدت دنیای بهتر و آینده ای بهتر بسازد. امید به آنکه تخصص و تعهد این شرکت، قدم کوچکی در جهت رشد بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.

تکنولوژی های بکار رفته در سایت پیشرو صنعت

سایت پیشرو صنعت با استفاده از cms وردپرس (که بر پایه زبان برنامه نویسی php میباشد) با استفاده از قالب اکسترا طراحی شده است. در این سایت از پلاگین یواست سئو به عنوان افزونه سئو و از پلاگین wp-rocket برای بهینه سازی سرعت سایت استفاده شده است.

هدف از سئو سایت پیشرو صنعت

هدف از سئو برای سایت های مختلف، متفاوت میباشد که این اهداف شامل موارد زیر میباشد:

 • افزایش میزان شناخت افراد از برند که از آن با عنوان برندینگ یاد میکنند.
 • افزایش میزان شناخت رقبا (همکاران) در این مورد هدف بر افزایش اعتبار یک شرکت متمرکز شده است.
 • افزایش میزان فروش: این هدف یکی از مهمترین و پر طرفدارترین اهداف از سئو میباشد که در این مورد سایت کارفرما با افزایش رتبه و بهبود جایگاه کلمات، ترافیک هدفمند بیشتری وارد سایت خود کرده که در نتیجه ی آن افزایش فروش اتفاق میوفتد. این مدل از سئو بیشتر برای سایت های فروشگاهی به کار میاید.
 • افزایش میزان تماس: این مدل از سئو مخصوصی سایت های خدماتی و شرکتی میباشد که مشتری و کاربران این صنایع از طریق تماس با آنها ارتباط میگیرند. در این نوع سئو بیشتر بر روی دکمه و راه های ارتباطی مثل صفحه ارتباط با ما و فرم های تماس انجام میشود.
 • افزایش ترافیک: این مدل از سئو معمولا برای سایت های خبری و سایت هایی مثل سایت های موزیک که درآمدزایی آنها از طریق تبلیغات میباشد، مناسب میباشد. این سایت ها تمامی تلاش خود را میکنند که ترافیک بیشتری از طریق موتور جستوجوگر گوگل وارد سایت خود کنند تا از طریق فروش تبلیغات، درآمد بیشتری به دست بیاورند.

هدف اصلی کارفرمای سایت پیشرو صنعت از فعالیت سئو، اطلاع رسانی دانش های پایه در زمینه کاری خود (برندینگ) و جذب مشتری های بیشتر بوده است. این سایت توانسته است با قرار گرفتن کلمات کلیدی مربوطه به زمینه شغلی در صفحه اول گوگل، محدوده مشتریان خود را در فضای مجازی ارتقا دهد و مشتریان خود را چند برابر کند.

چالش های سئو سایت پیشرو صنعت

یکی از چالش های اصلی سایت پیشرو صنعت، میزان بالای صفحات داپلیکت (cannibalization) در سرپ و میزان خطاهای زیاد در سرچ کنسول بود که تیم سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ درخشان شو توانست به خوبی از عهده این چالش بر بیاید و تمامی مشکل ها را رفع نماید.

گزارش گیری سایت پیشرو صنعت

گزارش سئو تیم دیجیتال مارکتینگ درخشان شو به صورت ماهانه میباشد که در این گزارش تمامی فعالیت های ماه گذشته به اختصار توضیح داده میشود. همچنین در بخش بعدی گزارش به صورت خلاصه فعالیت هایی که در ماه آینده قرار است بر روی سایت کارفرما انجام بشود. همچنین وضعیت کلمات کلیدی درخواست شده توسط کارفرما در پایان هر گزارش به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد. همچنین در هر زمان که نیاز به اطلاع بیشتر یا مشاوره بوده، تیم فنی با کارفما جلسات آنلاین (ویدو کنفرانیس) یا جلسات تلفنی برقرار کرده است تا چالش به سرعت برای کارفما برطرف بشود.